Zbiórka Artykułów Pomocniczych 2019

Projekt współfinansowany ze środków miasta Bydgoszczy i fundacji tesco

Po raz trzeci przeprowadzamy Zbiórkę Artykułów Papierniczych. Tym razem zmieniamy jednak nazwę i rozszerzamy zakres pomocy. Zbiorka Artykułów Pomocniczych wspiera nie tylko domy dziecka (tak jak miało to miejsce w przypadku Zbiórki Artykułów Papierniczych), ale także hospicja i domy pomocy społecznej:

• 1. Dom Pomocy Społecznej Słoneczko Bydgoszcz
  • 2. Hospicjum Światło Toruń
  • 3. Hospicjum Nadzieja Toruń
  • 4. Dom Pomocy Społecznej w Nakle nad Notecią

W tym roku wychodzimy po za granicę powiatu bydgoskiego i działamy na terenie niemal całych Kujaw i Pomorza oraz na terenie powiatu Pilskiego. ZAP gromadzi także więcej materiałów. Zbieramy:

1. artykuły medyczne – materace przeciwodleżynowe, opatrunki jałowe, opatrunki ze srebrem itp.
  2. artykuły papiernicze – kredki, ołówki, papier, zeszyty, itp.
  3. artykuły higieniczne – środki czystości, ściereczki itp.
  4. Artykuły higieny osobistej – mydła, żele pod prysznic, szampony, odżywki
  5. Suche pożywienie – cukier, mąka, makarony, ryż
Szkolni wolontariusze za sukcesywne przeprowadzenie zbiórki otrzymują certyfikaty.

Zobacz, ile artykułów zebraliśmy w ZAP’ie w 2018 roku https://stowarzyszenienova.pl/zap

Regulamin zbiórki: regulamin-ZAP

Zapraszamy wszystkie placówki do wypełnienia poniższego formularza w celu zgłoszenia swojego oddziału do udziału w zbiórce:

Jeśli na państwa urządzeniu powyżej tego tekstu nie wyświetla się formularz, prosimy o przejście do do wypełnienia poprzez link bezpośredni: